Home » Winkel » Boldraadrooster Gegalvaniseerd 250 mm

Boldraadrooster Gegalvaniseerd 250 mm

De functie van een boldraadrooster gegalvaniseerd 250mm is om vogels en bladeren uit een schoorsteen weg te houden. Bladeren zullen in veel schoorstenen minder snel voorkomen, behalve als je huis omringd is door bomen.

33,76incl. btw

  Bekijk de afhaal voorraad

1-3 werkdagen (in nabestelling)

Artikelnummer: 173.250 Categorieën: ,

Omschrijving

De functie van een Boldraadrooster

De functie van een boldraadrooster gegalvaniseerd 250 mm is om vogels en bladeren uit een schoorsteen weg te houden. Bladeren zullen in veel schoorstenen minder snel voorkomen, behalve als je huis omringd is door bomen.

Een gegalvaniseerde boldraadrooster kan je ook in de regenpijp plaatsen. Hiermee voorkom je verstoppingen in de regenpijp door vuil en bladeren en kan de regen goed worden afgevoerd via de dakgoot en de afvoerbuizen. Je kunt de onderkant van het gegalvaniseerde boldraadrooster eenvoudig bij elkaar knijpen waardoor de bladvanger in diverse diameters regenpijpen past.

  Bekijk volledige omschrijving

Gegalvaniseerd of RVS

Bij sommige roosters zie je in de tekst staan dat ze gegalvaniseerd zijn. Gegalvaniseerd betekent dat er een laag zink op het rooster aangebracht is. Het boldraadrooster zelf is gemaakt van staal en dit laagje zink zorgt ervoor dat het rooster niet zal gaan roesten. Wij bieden boldraadroosters ook in het rvs aan, deze zijn in de aanschaf iets, duurder maar roesten nooit.

Welke maat boldraadrooster?

De maat die je bij de boldraadrooster gegalvaniseerd 250 mm ziet staan is de binnendiameter van het rookkanaal waarin je het rooster kunt bevestigen. Dit komt bij boldraadroosters iets minder precies, omdat je het rooster nog verbuigt bij het bevestigen.

Vandaar dat bij sommige roosters meerdere maten genoemd worden. Als de maat die je nodig, hebt er niet bij staat, kan je het best een boldraadrooster van een maat groter nemen.

Boldraadrooster bevestigen

Om het boldraadrooster te plaatsen, kan je de onderste delen van het rooster verbuigen, zodat deze in het rookkanaal past. Je monteert het rooster in dit geval dus in het rookkanaal. Een gegalvaniseerd boldraadrooster kan je ook in de regenpijp plaatsen. Hiermee voorkom je verstoppingen in de regenpijp door vuil en bladeren.

Toch op zoek naar iets anders?

Bij Jan Wit & Zoon vindt je niet alleen een ruim aanbod boldraadroosters. Je kan bij ons ook terecht voor een ruim assortiment spirobuizen waar de boldraadroosters dan weer in vallen of zoek je toch liever voor een frisse wind in huis kijk dan is bij windgedreven dakventilatoren. Kan je een product niet vinden?

Is de maat te standaard? Geen probleem wij voorzien ook in maatwerk heb je bijvoorbeeld een regenkap nodig, die groter is dan standaard dan kunnen we deze op maat laten maken! Heb je een vraag aangaande onze producten of leveringen? Geen uitdaging is ons te groot, wij helpen je graag op weg met jouw project. Dus neem gerust contact met ons op. Want bouwen, doen we samen

Kijk ook eens bij kraaikap | Meer van draadroosters

Ontdek de voordelen

  • 30 dagen bedenktijd
  • Gratis verzending boven €100,-
  • Afhalen ook mogelijk

Specificaties

Documenten

Helaas heeft dit product nog geen documenten.

Video's

Helaas heeft dit product nog geen video's.

Al sinds 1958 leveren wij kwaliteits­producten

Ons specialisme en kennis van zaken, maakt dat onze klanten ons al ruim 62 jaar waarderen!


    Beoordelingen

    Beoordelingen

    Er zijn nog geen beoordelingen.

    Wees de eerste om “Boldraadrooster Gegalvaniseerd 250 mm” te beoordelen

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *