Ruim 60 jaar ervaring
Jan wit en zoon sinds 1958
Nog niet overtuigd?
Bekijk wat onze klanten over ons zeggen
Hulp Nodig?
We bieden een uitstekend service
Alle tools om aan te sluiten
Bij ons slaag je in één keer.
Ruim 60 jaar ervaring
Jan wit en zoon sinds 1958
Nog niet overtuigd?
Bekijk wat onze klanten over ons zeggen
Hulp Nodig?
We bieden een uitstekend service
Alle tools om aan te sluiten
Bij ons slaag je in één keer.
Ruim 60 jaar ervaring
Jan wit en zoon sinds 1958
Nog niet overtuigd?
Bekijk wat onze klanten over ons zeggen
Het geluid van knisperend hout ervaren
Haal nog meer rendement uit je houtkachel
In slaap vallen voor de kachel?
Dan moet je hem natuurlijk eerst aansluiten
Ruim 60 jaar ervaring
Jan wit en zoon sinds 1958
Nog niet overtuigd?
Bekijk wat onze klanten over ons zeggen
Wij ademen rookgas
Zolang zijn we dus al specialist…
Hele complexen aansluiten op een CLV systeem?
Het was nog nooit zo makkelijk met Jan Wit
Ruim 60 jaar ervaring
Jan wit en zoon sinds 1958
Nog niet overtuigd?
Bekijk wat onze klanten over ons zeggen
Goed ventileren, zonder één raam te openen
Wij laten je zien hoe
Ventilatie voor platte en schuine daken
Alles wat je nodig hebt
Hemelwaterafvoer
Warmtepomp
Informatie
Dezelfde dag verzonden
Bij bestellingen vóór 16:00 uur
30 dagen bedenktijd
Op vrijwel alle producten
Gratis verzending
Voor orders boven €100,-
Ruim 60 jaar ervaring
Jan Wit & Zoon sinds 1958
De Vent-Alu Rotor PP is gemaakt van vezel versterkt PP en voorzien van een roestvaststalen as. De ventilator is hierdoor geheel recyclebaar.
€98,16incl. btw
Ga direct naar:
Anjo breidt de succesvolle serie Vent-Alu 3000 ontluchtingen uit met de windgedreven ventilator Vent-Alu Rotor PP. Een nieuwe modulaire toepassing van de Vent-Alu 3000 serie.
De Vent-Alu Rotor PP is een windgedreven ventilator die eenvoudig uitwisselbaar is met de Vent-Alu 3000 bovenkap. Als er vraag is naar meer ontluchtingscapaciteit kan de aanwezige bovenkap eenvoudig verwijderd en vervangen worden door de Vent-Alu Rotor PP. Het vervangen van de bestaande Vent-Alu plakplaat is niet meer nodig. Hierdoor wordt bespaard op arbeidskosten en materiaal.
De Vent-Alu Rotor PP wordt geleverd in de maten 90-100, 110-125 en 150-160 mm, de meest gebruikte diameters van deze serie natuurlijke ventilatie. De Vent-Alu 3000 serie heeft in de loop der jaren meerdere productverbeteringen ondergaan en is daarmee sinds 1998 een stabiele succesfactor in het productengamma van Anjo gebleken. Doordat de maatvoering van de plakplaten ongewijzigd is gebleven past de nieuwe Rotor altijd op de bestaande systemen, ongeacht de leeftijd van de ontluchting.
De Vent-Alu Rotor PP is windgedreven, er is dus geen elektravoeding benodigd. De ventilator is uitermate licht, goed gelagerd en draait al bij windsnelheden van 1 m/s waardoor er te allen tijde luchtafzuiging plaatsvindt en terugstroming van lucht voorkomen wordt.
De Vent-Alu Rotor PP is gemaakt van vezel versterkt PP en voorzien van een roestvaststalen as. De ventilator is hierdoor geheel recyclebaar. De lagers zijn gesloten en gemaakt van rvs, deze behoeven daardoor geen onderhoud. Na plaatsing van de ventilator heeft men er geen omkijken meer naar, vanwege de onderhoudsvrije en duurzame constructie van de Rotor.
De Vent-Alu Rotor PP is geschikt voor toepassing op zowel plat dak als schuin (pannen-) dak, voor woningen, bedrijfspanden etc. en kan in alle omgevingen geplaatst worden
EAN De EAN code, ook wel streepjescode of barcode genoemd. |
08719956360459 |
---|---|
Artikelcode leverancier |
458409 |
Merk | |
Materiaal behuizing |
Kunststof |
Kwaliteitsklasse materiaal behuizing |
Polypropyleen (PP) |
Oppervlaktebescherming behuizing |
Onbehandeld |
Luchtrichting |
Horizontaal |
Luchttoevoer |
Nee |
Luchtafvoer |
Ja |
Terugslagklep |
Geen |
Werkende hoogte |
260 mm |
Nom. kanaaldiameter |
90 mm |
Vormgeving kap |
Rond |
Lamellenuitvoering |
Ja |
Ons specialisme en kennis van zaken, maakt dat onze klanten ons al ruim 62 jaar waarderen!
Nog geen account?
Account aanmaken
Arjan R. (geverifieerde eigenaar) –
Prima product, service ook, bij vragen wordt je snel en goed geholpen.
Hansly (geverifieerde eigenaar) –
De loop van mijn pijp is best lang dus ik dacht om ook een ventilator aan te schaffen om meer zuig capaciteit te krijgen.
Mijn vraag is is het water dicht als hard gaat regenen laat de ventilator water binnen komen?
Groeten Hansly